Obchodní kariéra | AXA kariéra Trutnov Česko sex seznamka Neratovice Česko rande naslepo geocaching seznamka seznamování s rodiči Kladno Česko dívka hledá muže Zábřeh Česko hledám trvalý vztah Žďár nad Sázavou Česko najít paní flirtovat s klukama Olomouc Česko seznamte se s mužem Roudnice nad Labem Česko live seznamka Rychnov nad Kněžnou Česko seznamka hledam muze boubelky seznamka Tábor Česko seznamka muzi seznamka dívky hledají ona hleda jeho Vrchlabí Česko olomouc seznamka dívky seznamka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Česko singl seznamte se seznamka muži Chrudim Česko flirtování se bezplatná seznamka Zlín Česko seznamka ona hleda ji online chat seznamka Zlín Česko máš důvěrnou známost Kutná Hora Česko starší ženy seznamka České Budějovice Česko kde a jak se seznámit Náchod Česko mládež seznamka portal Hlučín Česko seznamka jak se seznámit s novými lidmi Žďár nad Sázavou Česko centrum seznamka bezplatná katolická seznamka Kyjov Česko yellobar mládež seznamka Jeseník Česko seznamka Jirkov Česko kde hledat ženy Kopřivnice Česko hledam mladeho seznamka pro holky Šternberk Česko 50 muž hledá ženu Opava Česko coupon private internet access intercambio de parejas Curicó Chile heiligabend singles home surveillance kitaro dance of sarasvati mp3 download
Vítejte v AXA
Člen skupiny UNIQA Insurance Group

Obchodní kariéra

Klíčem k úspěchu v této práci je osobní přístup. Přátelské, otevřené a férové jednání na úrovni.

Simona Rozlívka Langerová

Finanční zprostředkovatelka senior, region Východní Čechy

Po několikaleté praxi ve stavebnictví jsem hledala ve svém profesním životě změnu. Neměla jsem vybraný žádný konkrétní směr, takže jsem spíše hledala možnosti, jak na zkušenosti, které jsem měla, navázat s něčím novým. V té době mě oslovila moje původní manažerka s nabídkou otevřít v Trutnově vlastní pobočku AXA. Při mých minimálních znalostech o pojišťovnictví načerpaných na školeních, to byl odvážný tah. Rozhodně toho však nelituji a po počátečních rozpacích a nezdarech jsem přesvědčená, že rozhodnutí bylo správné.

Na pobočce vítám klienty s různými starostmi a potřebami. Moje práce je pro mě zajímavá právě svojí rozmanitostí, protože vlastně žádný den dopředu nevím, kdo přijde a co bude potřeba vyřešit a konzultovat. Baví mě i ta osobitost, když se klienti rozpovídají o svém životě a mnohdy jsou to veliké příběhy. Těší mě, když klient odejde s úsměvem a spokojený.

Klíčem k úspěchu v této práci je osobní přístup. Přátelské, otevřené a férové jednání na úrovni. Důležité je taky správné rozvržení času- v tom mám co dohánět :- ) Rozhodně si ale myslím, že stojí za to vydržet. Chci u sebe pořád posunovat laťku a zlepšovat sebe sama, udržovat atmosféru pobočky, neustále se učit novým věcem a dovednostem, pilovat obchodní talent a těšit se na další výzvy.