Obchodní kariéra | AXA kariéra Trutnov Česko sex seznamka Neratovice Česko rande naslepo geocaching seznamka seznamování s rodiči Kladno Česko dívka hledá muže Zábřeh Česko hledám trvalý vztah Žďár nad Sázavou Česko najít paní flirtovat s klukama Olomouc Česko seznamte se s mužem Roudnice nad Labem Česko live seznamka Rychnov nad Kněžnou Česko seznamka hledam muze boubelky seznamka Tábor Česko seznamka muzi seznamka dívky hledají ona hleda jeho Vrchlabí Česko olomouc seznamka dívky seznamka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Česko singl seznamte se seznamka muži Chrudim Česko flirtování se bezplatná seznamka Zlín Česko seznamka ona hleda ji online chat seznamka Zlín Česko máš důvěrnou známost Kutná Hora Česko starší ženy seznamka České Budějovice Česko kde a jak se seznámit Náchod Česko mládež seznamka portal Hlučín Česko seznamka jak se seznámit s novými lidmi Žďár nad Sázavou Česko centrum seznamka bezplatná katolická seznamka Kyjov Česko yellobar mládež seznamka Jeseník Česko seznamka Jirkov Česko kde hledat ženy Kopřivnice Česko hledam mladeho seznamka pro holky Šternberk Česko 50 muž hledá ženu Opava Česko coupon private internet access intercambio de parejas Curicó Chile heiligabend singles home surveillance kitaro dance of sarasvati mp3 download
Vítejte v AXA
Člen skupiny UNIQA Insurance Group

Obchodní kariéra

Co si neudělám to nemám, to je nejlepší i pro život jako takový. Je potřeba mít pevnou vůli, makat, makat, makat a být věčný optimista

Jan Cibulec

Finanční zprostředkovatel senior, Moravskoslezský region

Ve financích se pohybuji od roku 2011, před AXA jsem prošel dvěma makléřskými společnostmi. Spolužák ze střední školy Lukáš Chmelnický mezitím v AXA povýšil z poradce na pozici manažera, hledal schopné lidi do týmu, oslovil mě a já to s ním zkusil. 1.4.2018 jsem oslavil v AXA 4 roky a musím říct, že co se práce a kolektivu týká, nemůžu být šťastnější.

Každý den tady je jiný, každý klient je jiný, někdy pracuji 12 hodin, někdy jen 4 a odpoledne jdu sportovat. Jsem pánem svého času, nikdo mě moc nehlídá, vše závisí především na mě.  S tím je samozřejmě spojená i velká dávka zodpovědnosti. Co si neudělám to nemám, to je nejlepší i pro život jako takový. Je potřeba mít pevnou vůli, makat, makat, makat a být věčný optimista - bez toho to nejde. Jsem vděčný, že i přes všechnu moji lenost jsem vydržel.

Největší radost mám, když se mi podaří s klientem vyřešit nějakou zapeklitou situaci a on je šťastný. Když udělám něco navíc na co není zvyklý a on to ocení. Radost mám samozřejmě z každého uzavřeného obchodu, ale není to jen o tom. Rád se s klienty zasměji a někdy úplně utečeme od financí. Jsem rozený „naslouchač“ - ke klientovi nejdu se sebeprezentací, ale naopak hlavně poslouchám. Jeho problémy, jeho radosti, jsem mnohdy vrba, často mi řekne věci, které neví ani jeho rodina. Tohle vytváří důvěru jako nic jiného a hlavně se díky tomu odlišíte od většiny poradců.