Obchodní kariéra | AXA kariéra Trutnov Česko sex seznamka Neratovice Česko rande naslepo geocaching seznamka seznamování s rodiči Kladno Česko dívka hledá muže Zábřeh Česko hledám trvalý vztah Žďár nad Sázavou Česko najít paní flirtovat s klukama Olomouc Česko seznamte se s mužem Roudnice nad Labem Česko live seznamka Rychnov nad Kněžnou Česko seznamka hledam muze boubelky seznamka Tábor Česko seznamka muzi seznamka dívky hledají ona hleda jeho Vrchlabí Česko olomouc seznamka dívky seznamka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Česko singl seznamte se seznamka muži Chrudim Česko flirtování se bezplatná seznamka Zlín Česko seznamka ona hleda ji online chat seznamka Zlín Česko máš důvěrnou známost Kutná Hora Česko starší ženy seznamka České Budějovice Česko kde a jak se seznámit Náchod Česko mládež seznamka portal Hlučín Česko seznamka jak se seznámit s novými lidmi Žďár nad Sázavou Česko centrum seznamka bezplatná katolická seznamka Kyjov Česko yellobar mládež seznamka Jeseník Česko seznamka Jirkov Česko kde hledat ženy Kopřivnice Česko hledam mladeho seznamka pro holky Šternberk Česko 50 muž hledá ženu Opava Česko coupon private internet access intercambio de parejas Curicó Chile heiligabend singles home surveillance kitaro dance of sarasvati mp3 download
Vítejte v AXA
Člen skupiny UNIQA Insurance Group

Obchodní kariéra

Líbí se mi práce s lidmi, mám radost, když jim mohu pomoci.

Blanka Sekerešová

Finanční zprostředkovatel senior, region Brno

Před 10 lety jsem chtěla změnu ve svém pracovním životě, v té době jsem už devět roků pracovala ve školství. Hledala jsem práci, kde využiji své schopnosti lépe a budu i lépe ohodnocena. Odpověděla jsem tedy na inzerát v novinách a začala spolupracovat s pojišťovnou AXA. S odstupem času mohu říci, že zde jsem našla, co jsem hledala.

Mám malou kancelář, kde se věnuji klientům a kolegům-poradcům, denně pro ně hledám ta nejlepší řešení pro situace, ve kterých se nacházejí. Byť je provoz vlastní kancelář trochu časově omezující, jistou míru stereotypu mám v práci ráda a vždy se najde způsob, jak najít kompromis.

Líbí se mi práce s lidmi, mám radost, když jim mohu pomoci. Krásné je to, že žádný případ není stejný a tak mám neustále možnost se něco nového naučit. Svou práci vnímám jako poslání. I po 10 letech u firmy si připadám užitečná a práce mne naplňuje.